Język:

Style życia

Program ma na celu analizowanie zmian postaw i zachowań ludzi pod wpływem zmieniającego się otoczenia. Kryzys, zmęczenie wyścigiem bezmyślnej konsumpcji, rozwój technologii, konwergencja wartości – sprzyjają zmianie postaw i tworzeniu się nowego stylu życia, opartego na innych priorytetach, poszukiwaniu nowych niecodziennych rozwiązań i sposobów na życie i biznes. Program koncentruje się na polskich decydentach i konsumentach. Analizuje ich sposoby spędzania czasu, podróżowania, konsumowania i inwestowania (wealth management).

Smart living to styl życia oparty na połączeniu nowoczesności i zastosowaniu użytecznych rozwiązań, okazja do bycia innym, bardziej świadomym mieszkańcem Europy. To nowy trend, który jest gwarancją  komfortu i wygody, połączenie sprawdzonych wzorców z nowoczesnymi rozwiązaniami. Smart life to także elastyczność i indywidualność w planowaniu przestrzeni, konsumpcji i życia codziennego, spędzania wolnego czasu, ale i sposobie inwestowania i prowadzenia biznesu przez menedżerów i kadrę zarządzającą.  W ramach programu „Style Życia” ośrodek THINKTANK analizuje, diagnozuje i opisuje polskich konsumentów. Organizujemy konferencje, debaty i warsztaty, wydajemy specjalne publikacje oraz coroczny „Smart Book”.

PROJEKTY ZREALIZOWANE W RAMACH PROGRAMU:
99 rzeczy które lubią Polacy, 2011
Sesje projektu Smart Living, 2013-2015
Podsumowanie projektu Smart Living 2015

MALEMEN THINKTANK SOCIETY
Połączenie dwóch społeczności i dwóch wydawnictw – lifestylowego MALEMENA i biznesowego THINKTANKA pozwoliło na wyłonienie unikalnego odbiorcy – osoby, która osiągnęła sukces, wykazuje zainteresowanie bieżącymi sprawami, a równocześnie poszukuje ciekawych form inwestowania czasu i pieniędzy. Wspólnie zorganizowaliśmy blisko dwadzieścia spotkań skupiając liderów biznesu, administracji publicznej, a także ludzi kultury i sztuki.

ARCHIWALNE WYDARZENIA MALEMEN THINKTANK SOCIETY:
Warsztaty mody 2011
Debata: Nowe trendy w organizacji eventów
Debata: Jak wyszukiwać młode talenty
Debata: Jak robić wiele rzeczy naraz?
Debata: Luksus na wyciągnięcie ręki
Debata: Made in Poland

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności