Język:

 Polecamy

AKADEMIA PSYCHOLOGII PRZYWÓDZTWA

Studium podyplomowe adresowane do managerów średniego i wyższego szczebla


Grupa Firm Doradczych Values wraz ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w kolejnej edycji studium podyplomowego adresowanego do managerów średniego i wyższego szczebla. Słuchaczom studium proponujemy unikalny program uwzględniający praktyczne zastosowanie różnych dziedzin psychologii w zarządzaniu i rozwoju własnym lidera. Cechą wyróżniającą studium jest kompleksowe ujęcie, integrujące akademicki porządek z głęboko praktycznym podejściem - wynikającym z realnych wyzwań i problemów.

więcej >

LIDERZY

Projekt Polskiej Rady Biznesu i THINKTANK

THINKTANK we współpracy z Polską Radą Biznesu realizuje cykl krótkich filmów edukacyjnych, prezentujących sylwetki wybitnych przedstawicieli polskiego biznesu. Projekt nosi tytuł „Liderzy”. Jest adresowany przede wszystkim do młodzieży i studentów kierunków menedżerskich oraz do wszystkich osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą. Każdy film ma inny temat przewodni. Odcinek poświęcony dr med. Małgorzacie Adamkiewicz, dyrektor generalnej i wiceprezes Grupy Adamed jest poświęcony innowacyjności. Film o Pawle Kastory, założycielu i współwłaścicielu grupy DDB, opowiada o przemyśle kreatywnym i pracy agencji komunikacyjnych. Filmy mogą pełnić rolę pomocy naukowej dla nauczycieli prowadzących lekcje z podstaw przedsiębiorczości.

więcej >

II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia

11-12 czerwca 2019, Łódź

Kongres adresowany jest do wszystkich, którzy chcą budować wartościowe relacje z pacjentami, otoczeniem biznesowym oraz wewnątrz organizacji działających w obszarze ochrony zdrowia. Szczególnie do przedstawicieli jednostek podległych i nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia, rzeczników prasowych, rzeczników praw pacjenta oraz osób zajmujących się promocją zdrowia w szpitalach. Także do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizatorów kampanii profilaktyki zdrowotnej, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organizacji pacjenckich oraz uczelni medycznych.

więcej >

VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty

Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu
21-22 maja 2019, Lublin

VI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI po raz kolejny odbędzie się 21-22 maja 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI to dwa dni wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców.

- 2 DNI PANELI DYSKUSYJNYCH I DEBAT
- 4 KONFERENCJE
- 20 PANELI
- 80 PRELEGENTÓW
- 350 UCZESTNIKÓW

więcej >

INFOSHARE 2019

8-9 maja 2019, Gdańsk

Infoshare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Infoshare to również przestrzeń do rozwoju dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Speed Dating pozwala na umówienie indywidualnych spotkań z inwestorami, Startup Expo umożliwia zaprezentowanie swojego rozwiązania na dedykowanym stoisku, a Startup Contest każdego roku gromadzi ponad 500 startupów walczących o nagrodę główną - 20 000 EUR.

więcej >

MISTERIA PASCHALIA 2019

15-22 kwietnia 2019, Kraków

Festiwal Misteria Paschalia to jeden z najważniejszych festiwali poświęconych muzyce dawnej na świecie. Organizowany jest w Krakowie od 2004 roku jako najważniejsze artystyczne wydarzenie okresu Wielkiego Tygodnia w Polsce. Dzięki staraniom organizatorów na festiwalu prezentowany jest unikalny repertuar, jako że w warstwie programowej eksplorowane są przede wszystkim dzieła rzadko prezentowane lub wykonywane współcześnie po raz pierwszy – czy to w Krakowie, czy w Polsce, czy nawet na świecie. Cechy festiwalu to przede wszystkim konsekwentnie budowany wizerunek, przemyślany program, spójna idea prezentowania muzyki związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą wykonywanej przez uznanych mistrzów i interpretatorów nurtu historycznego. Festiwal od początku łączy trzy bogate w tradycję wykonawczą epoki w historii muzyki: średniowiecze, renesans, barok, sięgając także niekiedy do wczesnego klasycyzmu.

więcej >

23. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena

7-19 kwietnia 2019, Warszawa

Przewodnie hasło 23 edycji festiwalu: „Beethoven i pieśń romantyczna” daje niecodzienną możliwość wysłuchania wielu utworów rzadko goszczących w repertuarze koncertowym, a także poznania znakomitych wokalistów, takich jak: Stéphanie d’Oustrac, Aga Mikolaj, Ekaterina Scherbachenko, Benjamin Bruns, Dietrich Henschel, Raymond Ayers, Steve Davislim, Michael Kupfer-Radecky.

więcej >

Konferencja INNOVATION 2019

16 kwietnia 2019, Warszawa

Gdzie jest granica wpływu technologii na naszą codzienność? Jaka jest przyszłość sztucznej inteligencji? W jaki sposób gry komputerowe mogą być pomocne w realnym życiu? Na te i wiele innych pytań odpowiadać będą prelegenci z całego świata, podczas Konferencji Innovation, już 16 kwietnia w Fortecy Kręglickich w Warszawie.

więcej >

Hejt speech w Internecie. Prawo a wolność słowa, narzędzia do wykrywania, sankcje.

6. edycja Internet Academy by ICANN
17 kwietnia 2019, Warszawa

AKADEMIA INTERNETOWA (Internet Academy by ICANN) to grupa entuzjastów i ekspertów, którzy spotykają się i dzielą wiedzą z każdym, kto chce się nauczyć czegoś nowego na temat Internetu. Wiedza na ten temat, choć coraz większa, nie jest jeszcze wystarczająca. Stwierdziliśmy, że to co się dzieje w tak ciekawym i wciąż rozwijającym się obszarze jak Internet, wymaga nieustającej nauki. Dlatego zapraszamy na wykłady do Akademii!

więcej >

INTERNETOWA MAPA MAREK

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR uruchomiło - Internetową Mapę Marek. Nowe narzędzie pozwala na wyszukanie i poznanie firm z sektora MŚP, wyróżniających się na tle regionu i kraju.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR wraz z Małopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan realizują projekt pn. „Zwiększenie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych” współfinansowany ze środków unijnych. Przedsięwzięcie realizowane jest w terminie od 01.09.2016 r. do 31.08.2019 r.

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności