Język:

Sieć myśli

PRZESTRZEŃ DIALOGU I NOWYCH IDEI

Ośrodek THINKTANK opracowuje nowe idee, rekomendacje i propozycje rozwiązań dla sfery biznesu oraz administracji publicznej poprzez łączenie w swej „sieci myśli” potencjału ekspertów i praktyków.

Tworzenie i zarządzanie „siecią myśli” to najważniejszy i stały element pracy THINKTANK. Jest on podstawą wszystkich podejmowanych przez ośrodek projektów, zwłaszcza wówczas, gdy potrzebne jest spojrzenie interdyscyplinarne i systemowe.

  • Do udziału w „sieci myśli” zapraszani są polscy i międzynarodowi eksperci z różnych dziedzin w zależności od poruszanych tematów i zagadnień.
  • THINKTANK tworzy przestrzeń do dyskusji i wypracowywania nowych idei między sferami biznesu i administracji, administracji centralnej i samorządu, kultury i biznesu, nauki i przedsiębiorczości, stosując podejście crossowe.
  • Zadaniem „sieci myśli” jest identyfikacja wyzwań związanych z analizowanym zagadnieniem oraz wypracowanie przez interakcję i dialog nowych idei i rekomendacji.
  • Zarządzając „siecią myśli”, THINKTANK korzysta z narzędzi analitycznych i syntetycznych, technik pracy nad ideami, technik dialogu i metod tworzenia innowacji myślowych.
  • W „sieci myśli” uczestniczyło do tej pory aktywnie kilkuset najwybitniejszych polskich i zagranicznych ekspertów reprezentujących różne środowiska i podejścia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności