Język:

    PUBLIKACJE

PRZEKROJOWE SPOJRZENIE, WIEDZA I REKOMENDACJE

Publikacje ośrodka dialogu i analiz THINKTANK dostarczają liderom biznesu i administracji publicznej eksperckiej wiedzy i pozwalają z szerokiej perspektywy spojrzeć na zagadnienia kluczowe z punktu widzenia zarzadzania i polityk publicznych.

Raporty

Publikacje eksperckie dotyczące zarządzania organizacjami, polityk publicznych oraz wyzwań dialogu i współpracy między różnymi sferami życia publicznego. Raporty THINKTANK formułują rekomendacje dotyczące efektywnego zarządzania w organizacjach i państwie.

Analizy

Krótkie, wnikliwe analizy wybranego zagadnienia zarządczego lub polityki publicznej, dystrybuowane elektronicznie. Analizy THINKTANK w syntetyczny sposób pogłębiają prezentowane zagadnienie, dostarczając liderom i menedżerom szybkiej, przystępnej wiedzy.

Dossiers

Dwujęzyczne analizy potencjału współpracy pomiędzy Polską a wybranym krajem. DOSSIERS THINKTANK mają na celu głównie przedstawienie potencjału gospodarczego, politycznego i społecznego obu krajów i ich rynków. Wskazują one również obszary współpracy i nisze rynkowe dla polskich firm.

Ekspedycje

Multimedialne prezentacje, które powstają w efekcie wizyt studyjnych THINKTANK w wybranych krajach. EKSPEDYCJE przedstawiają w syntetyczny sposób, poprzez zdjęcia i opisy, ich specyfikę polityczną, kulturową i społeczną krajów interesujących dla polskich firm.

Rekomendacje

Rekomendacje THINKTANK to wybór polecanych nowości wydawniczych - publikacje książkowe na temat zarządzania i przywództwa, wybierane co kwartał pod kątem potrzeb liderów i menedżerów. THINKTANK sporządza również doroczną listę najlepszych publikacji dla liderów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności